Turinio ruošimas ir talpinimas

Pradžia - Paslaugos - Turinio ruošimas ir talpinimas

2013 metais Google atnaujinus paieškos algoritmą, vienu iš reikalavimų tapo kokybiškas ir skaitytojui aktualus turinys. Tuomet buvo prisiminta turinio rinkodara.

Turinio rinkodara tai interneto rinkodaros sudedamoji dalis, besirūpinanti, jog turinys, kuriame minimas prekinis vardas, būtų naudingas ir skatintų norą įsigyti Jūsų prekę ar paslaugą. Norint, jog būtų paprasčiau kontroliuoti rinkodaros veiksmus, turinio inicijavimas buvo pavestas pačioms įmonėms, vietoje to, kad jos lauktų žiniasklaidos malonės. To ėmėsi agentūros, kurių specializacija – ryšiai su visuomene. Straipsniai naujienų bei nišiniuose portaluose didina žinomumą, tačiau pačių straipsnių populiarinimas šioms agentūroms nėra labai aktualus. Todėl verslams ir kilo poreikis susikurti turinio valdymo strategijas, kurios numatytų ne tik viešinamo turinio tematiką bei principus, bet ir poreikį jį populiarinti.

Turinio strategija nebūtinai turi būti pateikta sudėtingai, svarbiausia turėti nuoseklų planą ir jo laikytis. Verslo įmonė nusprendžia, kurie produktai ar paslaugos jiems svarbiausi ir kaip juos populiarins naudodamiesi turiniu. Taip pat reikėtų nepamiršti nusistatyti turinio formatus, periodiškumą, kuriuo turinys bus viešinamas ir populiarinimo būdus.

Mūsų įmonė Infoweb teikia turinio ruošimo paslaugas, kurias gali sudaryti:

Tekstų kūrimas
Unikali ir patraukli tekstinė Jūsų svetainės informacija turi vienintelį tikslą: Jūsų svetainės lankytojus paversti klientais. Mes galime pasiūlyti pagalbą ruošiant Jūsų svetainės tinklaraštį, produktų ar paslaugų aprašymus ir įvairią susijusią tekstinę medžiagą.

Teksto daugiakalbiškumas
Kurdami turinį, atkreipiame dėmesį į taisyklingumą ir sklandumą, lietuvių ir kitų kalbų taisyklių bei bendrinių normų atitikimą. Tekstus rašome atsižvelgami į stilistikos ir sistemines rekomendacijas. Taip pat verčiame Jūsų turimus tekstus į įvairias kalbas.

Nuotraukų ar paveikslėlių korekcijos
Apsilankius interneto svetainėje lankytojo žvilgnis pirmiausia užfiksuoja įdomias, estetiškas nuotraukas ar paveikslėlius. Šios vaizdinės informacijos apdorojimą galite patikėti mums. Visas nuotraukas ir paveikslėlius redaguojame naudodami profesionalią programinę įrangą, todėl visuomet gausite kokybišką vaizdinį turinį.

Baneriai
Baneriai, lietuviškai vadinami reklaminiais skydeliais, reikalingi tam, kad pritrauktų tikslinę auditoriją į Jūsų verslo svetainę ir padėtų parduoti prekes ar paslaugas. Galima sukurti statinius arba dinaminius banerius. Abiejų rūšių reklaminiai skydeliai gaminami pagal interneto svetainės, kurioje jie bus talpinami, nustatytus parametrus.

Kiti vizualiniai elementai
Informacija tai esminė interneto idėja, juk žiniatinklis ir skirtas dalintis informacija bei jos ieškoti. Štai kodėl unikalus Jūsų interneto svetainės turinys, pateiktas teisinga forma, yra viena iš svarbiausių sėkmingo verslo komunikacijos priemonių. Kokybiškas tekstinės ar vaizdinės informacijos turinys, sukurtas remiantis geriausiomis praktikomis, yra privalomas atributas Jūsų prekės ženklo reprezentavimui. Lengvai skaitomas, bet tuo pačiu išsamus aprašymas padeda svetainės lankytojams nesunkiai susipažinti su Jūsų parduodamomis prekėmis ar teikiamomis paslaugomis bei padeda kurti patikimo, solidaus verslo partnerio įvaizdį. Mes, “Jauna Reklama” esame įmonė, kuri savo dėmesį sutelkia į tikslines savo klientų verslo sritis tam, kad drauge dirbdami galėtume išgryninti esminę Jūsų įmonės veiklos informaciją. Pagal visą atrinktą medžiagą parengiame komunikacinio turinio modelį ir juo vadovaudamiesi kuriame Jums turinį, kuris atitinka Jūsų strateginius tikslus bei padeda pasiekti tikslinę auditoriją.

* Tik ilgalaikis bendradarbiavimas

Reikalingi tekstai, nuotraukų korekcijos, baneriai SUSISIEKITE

+37067095509 labas@infoweb.lt