Garantinė priežiūra

Pradžia - Paslaugos - Garantinė priežiūra

Susikūrę naują internetinę svetainę, klientai džiūgauja, kad darbai pagaliau baigti ir nebereikės dėti pastangų tam, kad svetainė pasiektų aukštus rezultatus. Tačiau realybė yra kiek kitokia – svetainės sukūrimas yra vienas iš pagrindinių, tačiau tik vienas iš pirmųjų žingsnių tikslo link.

Šiuolaikiška ir profesionali svetainė žinoma bus patraukli interneto lankytojams, tačiau tam, kad į Jūsų svetainę jie norėtų sugrįžti vėl ir vėl, reikia įdėti pastangų. Lankytojams labiausiai patinka gyvos, prižiūrimos svetainės, kuriose reguliariai įkeliamos naujienos, straipsniai, nuotraukos, video įrašai ir kitas turinys. Būtent aktualus turinys palaiko internetinės svetainės gyvybę ir išlaiko lankytojų susidomėjimą.

Internetinę svetainę prižiūrėti ir atnaujinti jos turinį galima patiems, tačiau tam galite pritrūkti techninių žinių ar programinės įrangos, skirtos redaguoti nuotraukoms ar video įrašams. Net jei ir išmanote HTML kalbą, turite paveikslėlių ir video įrašų redagavimo programinę įrangą bei mokate ja naudotis, sugebate sekti ir vertinti lankomumo statistiką, išmanote SEO principus ir turite panašių įgūdžių. Svetainės administravimas reikalauja nemažai laiko, o papildomo laisvo laiko turime tikrai ne kiekvienas. Tačiau svetainės priežiūros darbus galite patikėti mums, o savo laisvą laiką skirti kitai savo mėgstamai veiklai. Tiesiog atsiųskite mums laišką elektroniniu paštu, nurodydami kokius pakeitimus svetainėje norite atlikti, ir netrukus mes tai padarysime.

Pasirinkus profesionalią garantinę svetainės priežiūrą galėsite tikėtis ne tik turinio atnaujinimo paslaugų, tačiau ir sudėtingesnių priežiūros darbų išpildymo. Jūsų svetainėje bus sutaisomi techniniai gedimai, susiję su svetainės funkcinių galimybių eksploatavimo sutrikimais. Tokie gedimai dažniausiai atsiranda dėl interneto naršyklių atnaujinimų, nesuderinamumo tarp senos ir naujos tos pačios naršyklės versijų bei jose naujai atsiradusių draudimų. Šių techninių gedimų pašalinimas dažniausiai reikalauja specifinių žinių, todėl patys vargu ar sugebėtumėte juos pašalinti. Taip pat galite tikėtis svetainės turinio valdymo sistemos ir jos komponentų (modulių) atnaujinimų bei planinių funkcinių galimybių atnaujinimų diegimo.

Funkcinių papildymų, kurie kartu diegiami ir kitiems garantinės priežiūros užsakovams (visiems tokio pobūdžio papildymams automatiškai teikiama garantinė priežiūra). Telefonu arba elektroniniu paštu konsultuosime Jus klausimais, susijusiais su svetainės eksploatavimu bei įdiegtų funkcinių galimybių panaudojimu. Nepamiršime ir svetainės/ elektroninės parduotuvės priežiūros: pildysime turinį INFOWEB sukurtomis ar Jūsų atsiųstomis naujienomis, baneriais ir kita vaizdine bei tekstine informacija. Teiksime įvairias rekomendacijas ir patarimus, vidinio bei išorinio SEO paslaugas. 20 valandų per metus galėsite konsultuotis su projektų vadovu, marketingistu, SEO specialistu ar dizaineriu, kurie dirba su Jūsų projektu. Garantinė svetainės priežiūra susideda ne tik iš visapusiškos svetainės priežiūros, bet ir tinklapio talpinimo INFOWEB serveriuose. Taip užtikrinamas sklandus projekto veikimas greitaveikos bei techninių gedimų atžvilgiu), pašto dėžių kūrimo ir administravimo.

Svetainių administravimo darbus atliekame jau daug metų, tad turime sukaupę daug darbinės patirties. Žinome, kaip elgtis iškilus įvairioms problemoms, mokame atlikti įvairiausius pakeitimus, turime visą tam reikalingą programinę įrangą.

Į interneto svetainės priežiūros paslaugas įtraukta:

  • Techninių gedimų diagnostika (gedimo nustatymas, rekomendacijos kaip jį išspręsti, remonto darbų sąmatos suderinimas).
  • Naujų funkcionalumų sąmatos įvertinimas, analizė.
  • Greitaveikos užtikrinimas (tik jei svetainė talpinama mūsų serveriuose).
  • Diegti planinius funkcinių galimybių atnaujinimus bei funkcinių galimybių papildymus, kuriuos mes kartu diegiam ir kitiems savo garantinės priežiūros užsakovams. Visiems tokio pobūdžio papildymams automatiškai teikiama garantinė priežiūra*
  • Teikti konsultacijas susijusias su svetainės eksploatavimu, bei įdiegtų funkcinių galimybių panaudojimu, telefonu arba e-paštu. Smulkios front-end dalies korekcijos, masiniai gedimai, kurie pasireiškia ir kituose mūsų projektuose tvarkomi iš karto, nemokamai – , kiti darbai atliekami valandiniu įkainiu (valandinis įkainis, turintiems priežiūra 15-20% mažesnis).
  • Operatyvumas –  aukštesnis prioritetas konsultavimui, smulkioms korekcijoms, bei naujų funkcionalumų paskaičiavimui.

* Diegiama tik atviro kodo TVS ir tik toje pačioje versijoje (pvz. WordPress iš 5.2.1 į 5.2.2 bet ne iš 5 į 6). Gamintojas pasilieka teisę blokuoti/nediegti atnaujinimo, jei jis gali pakenkti suprogramuotam „custom“ funkcionalumui.

Galimi papildomi darbai neįskaičiuoti į sąmatą:

Patikėkite savo svetainės priežiūra mums – gausite kokybiškai atliktus darbus ir sutaupysite savo laisvą laiką.

Norėdami sužinoti savo svetainės garantinės priežiūros įkainius, SUSISIEKITE SU MUMIS!

+37067095509 labas@infoweb.lt