Internetinių svetainių kūrimas

Pradžia - Paslaugos - Internetinių svetainių kūrimas

Infoweb dirba nuo 2018-ųjų metų kaip Jaunos Reklamos padalinys. Kartu su Jauna Reklama jau sukūrėme daugiau nei 700 įvairiausių sričių ir skirtingo sudėtingumo internetinių svetainių. Per visus šiuos metus sukaupėme daug žinių, įvairių įgūdžių ir patirties. Štai kodėl savo klientams galime pasiūlyti profesionaliai atliekamų paslaugų asortimentą. Neretai klientams būna ne visiškai aišku, kaip kuriamos internetinės svetainės. Dėl šios priežasties stengiamės klientą supažindinti su visu kūrybos procesu:

Informacijos surinkimas bei planavimas
Šio etapo metu surenkama visa reikalinga informacija ir analizuojami kliento poreikiai, pagal kuriuos suplanuojamas būsimos svetainės funkcionalumas. Šis etapas – vienas iš svarbiausių, nuo jo priklauso, ar tolimesni darbai bus sklandūs.

Projekto valdymas
Tam, kad interneto svetainės kūrimas vyktų sklandžiai, reikalinga nuolatinė komunikacija tarp kliento ir projektų vadovo. Pokalbių metu nustatomi tikslai, terminai, vykdoma darbų kontrolė, pašalinami kilę neaiškumai. Visa tai prisideda prie sąlygos, jog projektas bus įvykdytas sėkmingai ir laiku.

Dizainas
Lankytojai užsukę į svetainę, net patys to nesuprasdami, pasąmonės lygmenyje, susidaro išankstinę nuomonę apie Jus pagal tai kaip atrodo Jūsų svetainė. Taigi labai svarbu, jog vizualiniai sprendimai būtų apgalvoti ir parinkti pagal svetainės tikslus. Todėl šiame etape Jums pateikiame keletą skirtingų pagrindinio svetainės puslapio variantų. Galite pasirinkti vieną iš jų, galite paprašyti korekcijų ar kelių maketų kombinacijos, o jei nepatinka nei vienas iš variantų, išsiaiškiname kas negerai ir pateikiame naujas idėjas. Tokiu būdu suderiname visus svetainės eskizus ir pasiruošiame dizainą.

Programavimas
Kai visi svetainės dizaino maketai jau būna patvirtinti, programuotojai pradeda savo darbus – tinklapio dizaino ir funkcionalumo realizavimą, svetainės pritaikymą mobiliesiems įrenginiams. Programuotojai dirba naudodami tik naujausias technologijas tokias kaip HTML5, Bootstrap, CSS3, Jquery, AJAX ir kitas.

Turinio valdymo sistemos diegimas
Patogiam svetainės administravimui ir pakeitimų vykdymui įdiegiame atviro kodo turinio valdymo sistemas tokias kaip WordPress, OpenCart arba mūsų pačių sukurtą WebDev.

Testavimas
Testavimo etapo metu svetainė ištestuojama įvairių skirtingų įrenginių naršyklėse (tai yra stacionarių ir nešiojamų kompiuterių, planšetinių kompiuterių, mobiliųjų telefonų). Patikriname, kad visas svetainės funkcionalumas veiktų taip, kaip buvo sutarta su klientu. Nedelsiant pašaliname rastas klaidas.

Paleidimas
Ištaisius klaidas klientą ar jo paskirtą atsakingą asmenį apmokome dirbti su turinio valdymo sistema. Taip pat pateikiame ir failą su tekstine instrukcija bei nuotraukomis, jog pamiršus kaip atlikti vieną ar kitą veiksmą būtų galima pasižiūrėti ir prisiminti. Prieš paleidžiant naują svetainę būtina patalpinti visą jos turinį (jei svetainę anksčiau jau turėjote, taip pat svarbu atlikti nukreipimus iš senosios svetainės versijos).

Vystymas
Paleidus svetainę prasideda jos gyvavimo laikotarpis. Esant poreikiui ar norams galimi įvairūs svetainės pakeitimai, pageidaujamos optimizacijos, statistinių duomenų sekimas ir analizė.

Infoweb Jums gali pasiūlyti du svetainės variantus: šabloną arba individualų dizainą. Kurį pasirinkti – Jūsų sprendimas, tačiau mes galime paaiškinti kuo jie skiriasi ir galbūt tai padės Jums lengviau apsispręsti.

Šabloninės svetainės pasirinkimo atveju mes surandame Jums tinkantį (ir žinoma patinkantį) dizaino šabloną ir jį nuperkame. Tuomet maksimaliai pritaikome jį prie Jūsų poreikių (pakeičiame bei suderiname spalvinę gamą, įkeliame logotipą, sutvarkome meniu ir kitas svarbias skiltis, išjungiame nereikalingas funkcijas, blokus. Tačiau kardinalūs pakeitimai svetainės viduje nėra galimi, nes šablonas yra produktas, kurį įsigiję negalime pakeisti jo iš pagrindų, tad kai kurie mūsų veiksmai lieka apriboti.

Individualaus dizaino pasirinkimo atveju svetainės kūrimas pradedamas nuo balto tuščio lapo. Jam paruošiamas individualus, pilnai jūsų lūkesčius išpildantis dizainas ir firminis Jūsų verslo stilius, pritaikomas reikalingas funkcionalumas. Individualaus dizaino atveju galimi įvairiausi sprendimai, pakeitimai, tad svetainės planavimo ir dizaino kūrimo metu. Bendru susitarimu užtvirtinamas konkretus Jūsų būsimos svetainės dizaino ir stiliaus variantas. Trumpai tariant, svetainė bus šimtu procentų tokia, kokios norite.

   

Gerai apgalvokite, kokios svetainės norite, ir drąsiai kreipkitės, sukursime Jūsų svajonių svetainę!

+37067095509 labas@infoweb.lt